236. 19-20. századi festmények és bútorok > Árnyas erdő, 1921

146. Kézdi Kovács Elemér (Budapest, 1898 - USA, ?)

Árnyas erdő, 1921

olaj, karton

26,5*34,5 cm

j.j.l.: Kézdi K. Elemér 921