93. Magyar - Mannheimer Gusztáv (Pest, 1859 - Budapest, 1937)
Nyári felhők
olaj, falemez
20,5*26,5 cm
j.j.l.: Magyar Mannheimer G. ho.: kiállítási címke töredék 1907