236. 19-20. századi festmények és bútorok > Alpesi táj templommal

92. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

Alpesi táj templommal

olaj, karton

22,5*33 cm

j.b.l.: E. Illés A