236. 19-20. századi festmények és bútorok > "Oroszlán kő"

91. Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest, 1946)

"Oroszlán kő"

olaj, vászon

41*35,5 cm

j.j.l.: Oroszlán kő Háry Gy