236. 19-20. századi festmények és bútorok > Pihenő juhász, 1923

51. Farkas Lőrinc, Csallóközi (Lakszakállas, 1898 - Budapest, 1973)

Pihenő juhász, 1923

olaj, vászon

68*56 cm

j.b.l.: Farkas Lőrinc Kecskemét 923. júl. 23