236. 19-20. századi festmények és bútorok > Karosszék

226. Karosszék

magyar, 20. sz. első fele, tömör tölgyfa, bőr borítású ülőrésszel és háttámlával, sárgaréz rátétekkel

72,5*65*41 cm