236. 19-20. századi festmények és bútorok > Komód

228. Komód

magyar, Lingel bútorgyár, 1940 körül, tölgyfa alapon fekete és pirosra pácolt fa, nikkelezett húzógombokkal, jelezve az ajtó belső oldalán:: Lingel, 5 db kulccsal

105,5*122*60 cm