204. Íróasztal
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, két oldalán 5-5 fiókkal, egyik oldalán 3, másik oldalán 2 préselt bőr borítású, kihúzható írólappal, bronz fogantyúkkal,
183*106*80 cm
tetején bőr írólappal, sérült, javított