236. 19-20. századi festmények és bútorok > Íróasztal

204. Íróasztal

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, két oldalán 5-5 fiókkal, egyik oldalán 3, másik oldalán 2 préselt bőr borítású, kihúzható írólappal, bronz fogantyúkkal,

183*106*80 cm

tetején bőr írólappal, sérült, javított