236. 19-20. századi festmények és bútorok > Őszi csendélet

163. Bényi László (Rákosliget, 1909 - Budapest, 2004)

Őszi csendélet

olaj, farost

80*60,5 cm

j.j.l.: és b.l.: Bényi L.