236. 19-20. századi festmények és bútorok > Grafika, 4 db (Delphi, Őszi ragyogás, Nyári nap a Balatonon, Madonna)

191. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

Grafika, 4 db (Delphi, Őszi ragyogás, Nyári nap a Balatonon, Madonna)

rézkarc, papír

295*385 mm; 295*388 mm; 190*285 mm; 80*105 mm

j.j.l.: Borsos Miklós 1965; j.j.l.: Borsos Miklós 1962; j.j.l.: Borsos Miklós 1961; j.j.l.: Borsos Miklós