236. 19-20. századi festmények és bútorok > Olvasó férfi, 1931

192. Sebők Margit (Budapest, 1879 - ?)

Olvasó férfi, 1931

akvarell, pasztell, papír

360*290 mm

j.b.f.: Sebők 1931