236. 19-20. századi festmények és bútorok > Vitrin

206. Vitrin

magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és cseresznyefa intarziával, polctartókkal, kulcs nélkül, kis sérüléssel

165*94*43 cm