64. Ujváry Ignác (Pest, 1860 - Kisoroszi, 1927)
"Bodajki határ", 1913
olaj, vászon fára ragasztva
32*40 cm
j.j.l.: Ujváry I. 913; ho.: Grill Gergely Aukció címke