236. 19-20. századi festmények és bútorok > "Bodajki határ", 1913

64. Ujváry Ignác (Pest, 1860 - Kisoroszi, 1927)

"Bodajki határ", 1913

olaj, vászon fára ragasztva

32*40 cm

j.j.l.: Ujváry I. 913; ho.: Grill Gergely Aukció címke