236. 19-20. századi festmények és bútorok > Hegyvidéki táj, 1918

54. Kalmár János (Budapest,1889 - Zürich,1959)

Hegyvidéki táj, 1918

olaj, vászon

46*80 cm

j.j.l.: Kalmár 1918 (?)