236. 19-20. századi festmények és bútorok > Írószekreter

224. Írószekreter

magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon rózsafa borítással, gyöngyház berakással, intarziás díszítéssel, sárgaréz veretekkel, belül 6 kis fiókkal, tetején márványlappal, kulccsal, sérült, tükör törött

150*50*44,5 cm