224. Írószekreter
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon rózsafa borítással, gyöngyház berakással, intarziás díszítéssel, sárgaréz veretekkel, belül 6 kis fiókkal, tetején márványlappal, kulccsal, sérült, tükör törött
150*50*44,5 cm