236. 19-20. századi festmények és bútorok > "Őszi park", 1965

175. Gera Gyula (Makó, 1915 - Budapest, 1968)

"Őszi park", 1965

monotípia, papír

410*305 mm

j.b.l.: Gera Gyula 1965