236. 19-20. századi festmények és bútorok > Fiú portréja, 1906

23. Donghó Gyárfás Géza, ifj. működött 1900 körül

Fiú portréja, 1906

olaj, vászon

80*65 cm

j.j.k.: ifj. Dongó Gyárfás Géza Paris 1906

sérült