236. 19-20. századi festmények és bútorok > Öltözködő, 1928

181. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Öltözködő, 1928

rézkarc, papír

230*160 mm

j.j.l.: Szőnyi István 1928 és b.l.: Szőnyi I. 1928