236. 19-20. századi festmények és bútorok > Féltékenység, 1935

112. Győri Elek (Tiszaladány, 1905 - Tiszalök, 1957)

Féltékenység, 1935

olaj, vászon

48*51 cm

j.b.l.: Győry Elek, 1935