236. 19-20. századi festmények és bútorok > A Szent Rókus kápolna látképe

5. Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest, 1946)

A Szent Rókus kápolna látképe

akvarell, papír

290*240 mm

j.b.l.: Bpest. Háry Gy.