236. 19-20. századi festmények és bútorok > "A magyarok nyilaitól"

189. Leidenfrost Sándor (Debrecen, 1888 - ?)

"A magyarok nyilaitól"

tus, papír

185*155 mm

j.j.l.: L.S. (ligatúrás)