236. 19-20. századi festmények és bútorok > Asztali csendélet, 1974

157. Ridovics László (Szombathely, 1925 - Budapest, 2018)

Asztali csendélet, 1974

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Ridovics L 74