236. 19-20. századi festmények és bútorok > Szalongarnitúra, 3 db-os

214. Szalongarnitúra, 3 db-os

magyar, 20. sz., bükkfa, faragott díszítéssel, kárpit sérült

karszék: 101*70*74 cm; kanapé: 105*128*68 cm