236. 19-20. századi festmények és bútorok > "Balatonföldvár"

79. Boldizsár István (Orosháza, 1897 - Budapest, 1984)

"Balatonföldvár"

olaj, vászon

50*70 cm

j.j.l.: Boldizsár Balatonföldvár