236. 19-20. századi festmények és bútorok > Ivó csikós

195. Nagy Kálmán (Kiskunhalas, 1872 - Budapest, 1902)

Ivó csikós

bronz, márvány talapzaton

m: 37 cm

talpán jelzett: Nagy K.

kéznél kis sérüléssel