200. Írókomód
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, lehajtható felső fióklap mögött négy kis fiókkal, feketére festett oszlopokkal, egy kulccsal, kis sérüléssel
98,5*96*50,5 cm