236. 19-20. századi festmények és bútorok > Írókomód

200. Írókomód

magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, lehajtható felső fióklap mögött négy kis fiókkal, feketére festett oszlopokkal, egy kulccsal, kis sérüléssel

98,5*96*50,5 cm