236. 19-20. századi festmények és bútorok > Akt a folyóparton, 1924

144. Huber István (Budapest, 1891 - Budapest, 1982)

Akt a folyóparton, 1924

olaj, vászon kartonra ragasztva

50*36 cm

j.j.l.: Huber I. 924