236. 19-20. századi festmények és bútorok > Illusztráció Villon balladáihoz, 8 db - Faludy György átköltésében

187. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

Illusztráció Villon balladáihoz, 8 db - Faludy György átköltésében

szitanyomat, papír

405*295 mm

j.j.l.: Szász

73/100 -as sorozat számú album, Faludy György aláírásával