236. 19-20. századi festmények és bútorok > Falusi utcarészlet, 1955

174. Nyergesi János (Nyergesújfalu, 1895 - Nyergesújfalu, 1982)

Falusi utcarészlet, 1955

akvarell, tus, papír

285*415 mm

j.j.l.: Nyergesi János 1955