236. 19-20. századi festmények és bútorok > "Tó partja Mikosdon" 1929

63. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)

"Tó partja Mikosdon" 1929

olaj, karton

34*44 cm

j.j.l.: Bosznay 929

BÁV 42/43, ho.: autográf felirat, gyűjteményi pecsét és viaszpecsét, kiállítási raglap