63. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)
"Tó partja Mikosdon" 1929
olaj, karton
34*44 cm
j.j.l.: Bosznay 929
BÁV 42/43, ho.: autográf felirat, gyűjteményi pecsét és viaszpecsét, kiállítási raglap