236. 19-20. századi festmények és bútorok > "Kora tavasz", 1965

176. Gera Gyula (Makó, 1915 - Budapest, 1968)

"Kora tavasz", 1965

monotípia, papír

315*405 mm

j.b.l.: Gera Gyula 1965