236. 19-20. századi festmények és bútorok > Alföldi legelőn

121. Tihanyi János Lajos (Pécs, 1892 - Kiskunhalas, 1957)

Alföldi legelőn

olaj, vászon kartonra ragasztva

54*67 cm

j.j.l.: Tihanyi J. Lajos