236. 19-20. századi festmények és bútorok > Varróasztalka

198. Varróasztalka

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, hajlított, gőzölt bükkfa lábazaton, egy fiókkal, kis sérüléssel

83,5*66*46,5 cm