236. 19-20. századi festmények és bútorok > "Jupiter és Antiopé", 1980

155. Kéri László (Budapest, 1949 - )

"Jupiter és Antiopé", 1980

olaj, farost

70*70 cm

j.b.l.: Kéri László 80