236. 19-20. századi festmények és bútorok > Bohóc

180. Biai - Föglein István (Besztercebánya, 1905 - Budapest, 1974)

Bohóc

akvarell, papír

210*145 mm

j.n. Proveniencia: a művész hagyatékából