236. 19-20. századi festmények és bútorok > Támlásszék, 2 db

223. Támlásszék, 2 db

Bécs, Joseph Kohn, 1900 körül, gőzölt, hajlított bükkfa, ülése és támlája préselt díszítésű, jelezve az alján: papír címke és beégetett "J. Kohn" jelzés

86,5*44*40,5 cm