213. Kínálóasztal teáskészlettel
német, 1900 körül, tömör diófa, faragott és esztergált díszítéssel, bronz fogantyúkkal, görgőkön, teáskészlet: Pirkenhammer, festett, aranyozott, imari stílusú porcelán, 20 db csempe, 8 teáscsésze,
75x76x63 cm
8 kistányér, 1 db cukortartó, 1 db teáskanna, 1 db tejszínes kiöntő, a készlet több helyen sérült