236. 19-20. századi festmények és bútorok > "Pihenés" 1987

167. Czene Béla, ifj. (Isaszeg, 1911 - Budapest, 1999)

"Pihenés" 1987

olaj, farost

80*60 cm

j.b.f.: Czene Béla 1987; j.b.k.: Czene Béla 1987