236. 19-20. századi festmények és bútorok > Fotel, 2 db

230. Fotel, 2 db

magyar, 1940 körül, hajlított rétegelt tölgyfa és bükkfa, sárgaréz szerelékkel, kis sérüléssel

80*53,5*45 cm