236. 19-20. századi festmények és bútorok > Szalongarnitúra, 6 db-os

209. Szalongarnitúra, 6 db-os

magyar, 20. sz. eleje, mahagóni színűre pácolt bükkfa, sárgaréz papucsokkal, asztal tetején üveglappal,

kanapé: 88*124*47 cm, karszék: 88*58*54 cm, támlásszék: 82*44*44 cm, asztal: 70*88*52 cm