236. 19-20. századi festmények és bútorok > Ülőgarnitúra, 4 db-os

221. Ülőgarnitúra, 4 db-os

osztrák, 1900 körül, mahagóni és mahagóni színűre pácolt bükkfa, sárgaréz veretekkel és papucsokkal, kárpit sérült

kanapé: 88*143*52 cm, karszék: 88*78,5*55 cm

asztal: 78*70*51,5 cm