236. 19-20. századi festmények és bútorok > Komód

199. Komód

osztrák, 1900 körül, tölgyfa alapon, diófa borítással, paliszander és jávorfa intarziával, öntött bronz fogantyúkkal, sérült

90*161*57 cm