236. 19-20. századi festmények és bútorok > Kislány imakönyvvel

26. Zimmerberg (?) jelzéssel, 19. sz. vége

Kislány imakönyvvel

olaj, vászon

94*71 cm

j.j.l.: Zimmerberg (?)