236. 19-20. századi festmények és bútorok > Illusztráció A csuka parancsára című meséhez

193. Würtz Ádám (Tamási, 1927 - Budapest, 1994)

Illusztráció A csuka parancsára című meséhez

linómetszet, papír

325*250 mm

j.j.l.: Würtz és a nyomaton WA