236. 19-20. századi festmények és bútorok > Karszék

205. Karszék

Bécs, 1900 körül, Thonet, hajlított, gőzölt bükkfa, préselt bőr kárpitozással, sárgaréz szegecsekkel, jelzett a káváján

103*61*51 cm