236. 19-20. századi festmények és bútorok > Akt a vízparton

145. Rezes Molnár Lajos (Orosháza, 1896 - Balatonfüred, 1989)

Akt a vízparton

olaj, vászon

60*50 cm

j.j.l.: Molnár L.

sérült