236. 19-20. századi festmények és bútorok > Illusztráció, 1911

188. Leidenfrost Sándor (Debrecen, 1888 - ?)

Illusztráció, 1911

tus, papír

180*165 mm

j.j.l.: Leidenfrost Sándor 1911