236. 19-20. századi festmények és bútorok > Kocsi pihenő lovakkal

129. Czinóber Miklós, Szolnoki (Szolnok, 1898/99 - Párizs, 1984)

Kocsi pihenő lovakkal

olaj, vászon

50*55 cm

j.j.l.: Cz. M.

sérült