248. Karácsonyi online aukció > Kínáló

80. Kínáló

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "LM" mesterjegy, belül aranyozva, sima, kerek, préselt tál, vésett: "Ezüst menyegzőjük emlékére szeretettel a gödi szomszédok 1919. június 12." ajándékozási felirattal, színtelen, csiszolt üvegbetétje pótolt

Ntto.: 411 g; 21,4*8,2 cm