248. Karácsonyi online aukció > Kés és villa, 3 személyre

74. Kés és villa, 3 személyre

Prága, 1840 körül, 13 latos antik ezüst domborítású nyelek, "AB" mesterjegy, poncolt díszítéssel, fém felső részekkel, össz.: 6 db, dobozán "Politzer Salamon és Fia Szegeden" jelzet, apró sérüléssel

Ntto.: cca. 80 g; h: 16,3-18,3 cm